Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Chruszczobród-Piaski - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Kuźnica Błędowska

Błędów,Dąbrowa Górnicza(Chruszczobród-Piaski + 14 km)

145 000 zł935 m² 155,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas, oferta na wyłączność. W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Powierzchnia działki wynosi 935 mkw. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Myszków

Myszków(Chruszczobród-Piaski + 16 km)

2 000 000 zł156 575 m² 12,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową o imponującej powierzchni ponad 15 ha, zlokalizowany w Myszkowie, w dzielnicy Światowit. Teren znajduje się w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Marianki

Marianki,Dąbrowa Górnicza(Chruszczobród-Piaski + 14 km)

570 000 zł1 193 m² 477,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1193 m położoną w malowniczej, spokojnej i zielonej okolicy Marianki - zaledwie kilka minut spacerem od urokliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Góra Siewierska(Chruszczobród-Piaski + 16 km)

505 400 zł2 527 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną w spokojnej okolicy,. Powierzchnia : 2527m2. Działka objęta mpzp oznaczenie : 25mn w całości przeznaczona pod zabudowę. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Mierzęcice

Mierzęcice(Chruszczobród-Piaski + 13 km)

150 000 zł923 m² 162,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Perełka! widokowa działka W malowniczej okolicy! idealna działka W zacisznej okolicy! wspaniałe miejsce na wymarzony dom! istnieje możliwość nabycia dwóch sąsiadujących ze sobą działek!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Brzeziny

Wojkowice(Chruszczobród-Piaski + 20 km)

595 000 zł3 901 m² 152,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka o powierzchni 3901 m , położona w spokojnej, zielonej części Wojkowice - dzielnica Brzeziny. To idealna propozycja dla inwestora lub osoby szukającej gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona Wysoka Lelowska

Wysoka Lelowska(Chruszczobród-Piaski + 24 km)

319 000 zł8 795 m² 36,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, niezwykle urokliwa działka rolno-budowlana o powierzchni 8795 m , położona w miejscowości Wysoka Lelowska, w powiecie myszkowskim, tuż obok Żarki - w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Świerklaniec

Świerklaniec(Chruszczobród-Piaski + 25 km)

1 600 000 zł9 277 m² 172,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W świerklańcu - idealna pod zabudowę wielorodzinną Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9277 m , położona w Świerklańcu , w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Ożarowice(Chruszczobród-Piaski + 19 km)

293 400 zł3 260 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki budowlane w Ożarowicach. Do sprzedania działka przeznaczona pod zabudowę w Studium o powierzchni 3260 m2. Działka w kształcie prostokąta. Media: woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Niegowoniczki

Niegowoniczki(Chruszczobród-Piaski + 11 km)

319 000 zł1 981 m² 161 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka znajdująca się w miejscowości Niegowoniczki gmina Łazy. Powierzchnia 1981m2 Wymiary 20,1m od ulicy, 101 i 98,5m po bokach oraz 19,3m z tyłu działki. Teren jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka leśna Chruszczobród-Piaski

Chruszczobród-Piaski,śląskie

22 000 zł5 140 m² 4,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

las o powierzchni 0.5140ha położony w miejscowości Chruszczobród-Piaski

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij